ZELENA RADIONICA

21.12.2023. godine u JU OŠ “Skender Kulenović” održana je inkluzivna “Zelena radionica”. Radionicu je podržalo Vijeće roditelja naše škole u cilju osnaživanja inkluzije i davanja prilike djeci da i ove godine naprave jednu lijepu zajedničku priču. Na radionici su učenici u inkluziji zajedno sa svojim drugarima iz razreda pravili zelene terarije, ukrasne zimske biljke, te mirisne svijeće, a isti proizvodi su prodavali na našem Zimskom bazaru, 23.12.2023. Osim roditelja, zaposlenika škole, Vijeća učenika, radionicu je i ove školske godine podržala gospođa Sanela Begović-Mustagrudć iz cvjećare “Neta”, te svojom nesebičnom pomoći i kreativnošću dala veliki doprinos u realizaciji “Zelene radionice”.