Škola roditeljstva

U mjesecu decembru, održane su dvije radionice u okviru Projekta Škole roditeljstva u našoj školi. Prva radionica realizovana je 21.12.2023. godine pod nazivom “Način rješavanja eventualnih poteškoća kada je u pitanju dijete”. Fokus prvog susreta je bio na razvoju i jačanju samopouzdanja kod djece koje je preduslov za uspješno djelovanje u svim ostalim sferama rasta i razvoja. Druga radionica je realizirana 26.12.2023. godine pod nazivom “Za odrastanje nam je potrebna ljubav, povjerenje i uvažavanje!” Govorili smo o psihičkim potrebama djece akcentirajući da su ljubav ali i prihvatanje i uvažavanje temelj na kojem se gradi pozitivan razvoj djeteta i stvaraju dobri porodični odnosi. Zahvaljujemo se roditeljima na aktivnom učešću na radionicama!