DAN OPĆINE NOVI GRAD

Općina Novi Grad Sarajevo obilježila je 15.12.2023. godine 46. godišnjicu postojanja i rada, a tim povodom u multimedijalnoj sali upriličena je svečana sjednica, uz kulturno-zabavni program, na kojoj su pojedincima i koletivima uručena najveća općinska priznanja Zlatna i Srebrna plaketa „Safet Hadžić“.
Na sjednici je pojedincima i kolektivima uručeno deset zahvalnica za doprinos i razvoj lokalne zajednice. Među njima se tri puta čulo i ime naše škole “Skender Kulenović” jer je naš učenik Benjamin Mehanović pokrenuo, a Bilal Andelija sudjelovao u akciji prikupljanja novca za stanovništvo pogođeno zemljotresom u Turskoj, dok je nastavnik Smajil Ćar dao izuzetan doprinos u razvoju umjetnosti. Ponosimo se dobitnicima zahvalnica i od srca im čestitamo.