POSJETA UČENIKA V RAZREDA OLIMPIJSKOM MUZEJU

Budući da se ove godine obilježava 40 godina XIV Zimskih olimpijskih igara učenici V razreda naše škole pokazali su veliki interes za spoznajom što većeg broja informacija o spomenutom događaju. U pratnji učiteljica: Staše Vukasović, Arnele Borovac – Bekaj, Belme Vujić, i Alene Tica, 15. 2. 2024. god. posjetili su Olimpijski muzej s ciljem novih saznanja i boljeg razumijevanja sportske historije i značaja koji su Zimske olimpijske igre imale za našu regiju. Kroz interaktivno iskustvo, učenici su imali priliku više naučiti o nevjerovatnim trenucima i dostignućima koja su obilježila ovaj događaj. Koliko su učenici bili oduševljeni i koliko su uživali u ovoj posjeti može se vidjeti i u narednim fotografijama.