POSJETA DRUGIH I TREĆIH RAZREDA KINU NOVI GRAD

Ponedjeljak, 4.12.2023 god. je bio ispunjen uzbuđenjem za naše učenike drugih i trećih razreda koji su posjetili Kino Novi Grad Sarajevo kako bi uživali u projekciji filma “Ričard Roda 2”. Atmosfera u kinu bila je odlična, a osvjetljenje je stvaralo ugodnu atmosferu za sve prisutne. Zaista smo proveli jedan zabavan i edukativan dan, u kojem smo kroz filmsko iskustvo učili i uživali u zajedništvu. Svi zajedno, učenici i učitelji, radujemo se budućim sličnim aktivnostima koje će obogatiti naš školski život. Zahvaljujemo se Općini Novi Grad i JP LOKOM d.o.o na velikodušnoj gesti, besplatne projekcije ovog animiranog filma. Njihova podrška omogućila nam je nezaboravno iskustvo koje će ostati urezano u sjećanju naših učenika.