Kupujmo i koristimo domaće

Učenici V1 i V3 razreda su u utorak 10. 10. 2023. godine u pratnji učiteljica Staše Vukasović i Belme Vujić posjetili Tvornicu čarapa Ključ. Povod posjete je realizacija projekta „Kupujmo i koristimo domaće“. Tom prilikom učenici su s velikim interesovanjem propratili cjelokupan proces proizvodnje. Upoznali su se sa materijalima za izradu različitih vrsta čarapa, dizajniranjem, izradom i završnom fazom, a to je pakovanje gotovog proizvoda. Raznolik asortiman gotovih proizvoda učenici su imali priliku vidjeti u prodavnici „Diskont Ključ“ koja se nalazi u blizini same tvornice. Zahvaljujemo se svim uposlenicima na srdačnoj dobrodošlici i lijepom gostoprimstvu kao i na prigodnim poklonima za sve učenike.